SIA "Ventspils lidosta" aicina darbā

SIA “Ventspils lidosta” aicina darbā Lidlauka apkalpošanas speciālistu/-i (uz nenoteiktu laiku)

Ventspils lidosta ir valsts nozīmes civilās aviācijas lidlauks, kas specializējas vispārējas aviācijas lidojumu apkalpošanā jeb ir sertificēta vizuālajiem lidojumiem diennakts gaišajā un tumšajā laikā.

Galvenie amata pienākumi:

  • Gaisa kuģu apkalpošana;
  • Sadarbība ar gaisa kuģu apkalpojošajiem dienestiem, valsts un pašvaldības iestādēm;
  • Pārbaudīt lidlauka un lidlauka aprīkojuma tehnisko stāvokli un atbilstību ekspluatācijas prasībām un organizēt prasību nodrošināšanu;
  • Veikt nelielus remontdarbus un uzturēšanas darbus lidlauka teritorijā;
  • Lidlauka aeronavigācijas datu izplatīšana.

Prasības:

  • Izglītība: vismaz vidējā;
  • Valsts valodas zināšanas: C līmeņa 1. pakāpe;
  • Angļu valodas zināšanas: mutiski – labi (vismaz B līmeņa 1.pakāpe); rakstiski – labi (vismaz B līmeņa 1.pakāpe);
  • Krievu valodas zināšanas: mutiski – labi (vismaz B līmeņa 1.pakāpe);
  • B” kategorijas autovadītāja apliecība (praktiskais stāžs vismaz 1 gads);
  • Prasme strādāt ar datorprogrammām MS Word, MS Excel, MS Outlook, Interneta pārlūkprogrammām.
  • Kā priekšrocību uzskatīsim:
    • pieredzi aviācijas nozarē;
    • profesionālo pieredzi inženiertehnisko būvju vai ceļu būvju remonta strādnieka amatā (vismaz 1 gads);
    • Vācu valodas zināšanas: mutiski – labi (vismaz B līmeņa 1.pakāpe);
  • Citas prasības: spēja strādāt gan individuāli, gan komandā, komunikabilitāte, elastīga reakcija uz pārmaiņām, precizitāte, spēja atbilstoši rīkoties neordinārās situācijās.

Piedāvājam:

  • Stabilu darbu un draudzīgu kolektīvu;
  • Apmācības – teorētisku un praktisku zināšanu iegūšana lidlauka darbības nodrošināšanā;
  • Darba laiks: noteikts darba laiks / darbs maiņās no aprīļa līdz novembrim. Iespējama nepieciešamība lidojumu nodrošināšanai ārpus darba laika (nakts laikā, brīvdienas, svētku dienas) – plānoti lidojumi, glābšanas un meklēšanas darbu izsaukumi, nakts mācību lidojumi u.c.;
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.

Pretendentu pieteikšanās termiņš līdz 2017. gada 3.novembrim (ieskaitot).

Darba uzsākšana: provizoriski 2017. gada 1.decembris.

Lūdzu iesniegt CV un pieteikuma vēstuli izvērsti raksturojot savas zināšanas un prasmes ar norādi ”Lidlauka apkalpošanas speciālists/-e” SIA “Ventspils lidosta” Ganību iela 103, Ventspils (T:63624262 darba laikā) vai sūtot elektroniski uz [email protected]

Līdz 2017.gada 10.novembrim sazināsimies tikai ar nākamajai atlases kārtai izvirzītajiem kandidātiem!