Informācija par militārajām mācībām Latvijā un Ventspilī

Ne tikai Latvijā, bet arī citās Baltijas valstīs šobrīd ir sācies intensīvs militāro mācību, apmācību un vingrinājumu posms, un tāpēc pa Latvijas autoceļiem pārvietojas gan Latvijas, gan sabiedroto spēku bruņotā militārā tehnika, un arī gaisā gan diennakts gaišajā, gan tumšajā laikā lido militārās lidmašīnas un helikopteri.

Īpaši intensīvi lidojumi norosināsies no 30 maija līdz 2.jūnijam ne tikai diennakts gaišajā, bet arī tumšajā laikā, t.sk. pārlidojumi var notikt virs Ventspils pilsētas.

Lasīt tālāk

Atvērto durvju diena Ventspils lidlaukā

2018.gada 26.maijā tiek rīkota ‘’Atvērto durvju diena Ventspils lidlaukā’’, kuru rīko SIA ‘’Ventspils lidosta’’ sadarbībā ar Nacionālajiem Bruņotajiem spēkiem un Valsts robežsardzi.

Ieeja bez maksas.

Lasīt tālāk

SIA "Ventspils lidosta" aicina darbā

SIA “Ventspils lidosta” aicina darbā Lidlauka apkalpošanas speciālistu/-i (uz nenoteiktu laiku)

Ventspils lidosta ir valsts nozīmes civilās aviācijas lidlauks, kas specializējas vispārējas aviācijas lidojumu apkalpošanā jeb ir sertificēta vizuālajiem lidojumiem diennakts gaišajā un tumšajā laikā.

Galvenie amata pienākumi:

  • Gaisa kuģu apkalpošana;
  • Sadarbība ar gaisa kuģu apkalpojošajiem dienestiem, valsts un pašvaldības iestādēm;
  • Pārbaudīt lidlauka un lidlauka aprīkojuma tehnisko stāvokli un atbilstību ekspluatācijas prasībām un organizēt prasību nodrošināšanu;
  • Veikt nelielus remontdarbus un uzturēšanas darbus lidlauka teritorijā;
  • Lidlauka aeronavigācijas datu izplatīšana.
 

Lasīt tālāk

Notiks Atvērto durvju diena Ventspils lidlaukā

2017. gada 6.maijā, Ventspils lidlaukā gaidāms aizraujošs pasākums – “Atvērto durvju dienas Ventspils lidlaukā”, kuru rīko SIA “Ventspils lidosta” sadarbībā ar Nacionālajiem Bruņotajiem spēkiem un Valsts robežsardzi.

Ieeja bez maksas.

Lasīt tālāk

Tiek apstiprināti jaunie Ventspils lidlauka pakalpojumu izcenojumi

Piektdien, 31.martā, Ventspils pilsētas dome pieņēma lēmumu atbalstīt Ventspils lidostas pakalpojumu izcenojumus.

Ņemot vērā to, ka SIA “Ventspils lidosta” ar 2017.gada 1.aprīli plāno mainīt darba laiku Ventspils lidlaukā – katru gadu no 1.aprīļa līdz 31.oktobrim nodrošināt lidlauka darbību jeb pastāvīgi atvērtu lidlauku septiņas dienas nedēļā no plkst.9:00 līdz plkst.21:00, bija nepieciešams veikt izmaiņas esošos lidostas sniegto pakalpojumu izcenojumos.

Detalizēti ar Ventspils lidostas pakalpojumu izcenojumiem var iepazīties Ventspils lidostas mājas lapā sadaļā http://airport.ventspils.lv/par-lidostu/pakalpojumu-izcenojumi, sazinoties pa telefonu +37127882212, e-pastu [email protected], kā arī Ventspils lidostā Ganību ielā 103, Ventspilī.