Atvērto durvju diena Ventspils lidlaukā noslēgusies

26.maijā Ventspils lidlaukā notika “Atvērto durvju diena”, kuras ietvaros lidostas apmeklētājiem bija iespēja klātienē apskatīt vairākus avioskolu un privātos gaisa kuģus.

Diemžēl iepriekš plānotie Nacionālo Bruņoto Spēku un Valsts robežsardzes gaisa kuģi gan valstiski svarīgu pienākumu, gan tehnisku apstākļu dēļ nevarēja ierasties.

Ventspils lidosta izsaka pateicību visiem pilotiem un viņu komandām par veltīto laiku, lai apmeklētu Ventspils lidlauku un priecētu skatītājus ar saviem gaisa kuģiem.

Tāpat arī izsakām pateicību Sporta dronu biedrībai RC Ventspils​, kā arī radio vadāmo lidmodeļu entuziastiem no Kuldīgas aviācijas sporta kluba par dalību Atvērto durvju dienā un bezpilota gaisa kuģu paraugdemonstrējumiem.

Paldies izsakām arī PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombinātsVentspils pilsētas domes Kultūras centramVentspils pilsētas pašvaldības policijai​, 46.Kājnieku bataljona zemessargiem un NBS Rekrutēšanas un atlases centram, kā arī šo organizāciju darbiniekiem par atsaucību un sniegto atbalstu pasākuma norisē.

Protams, liels paldies Ventspils pilsētas iedzīvotājiem un viesiem, kas apmeklēja Atvērto durvju dienu tik kuplā skaitā.